LİBERCAN KURUMSAL

Kararlı ve Güvenilir adımlarla 2007 yılından bu yana sektöründe yeni bir idol olan LİBERCAN HOME CONCEPT yeni modelleriyle sizin hayata bakış açınızı değiştirmeye devam ediyor.

Her şeyden Önce ilkemiz müşteri memnuniyetidir.Bu anlamda ürünlerimizin son kullanıcıya ulaşana kadar kaliteli hizmet anlayışımızı yürütüyoruz. Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanırken keyif alacağı fonksiyonları ile hayatı kolaylaştıracağı ürünleri tasarlamayı tercih ediyoruz.

Bizler Libercan Ailesi olarak, müşterilerimize kaliteden ödün vermeden daha çağdaş daha yaşanabilir mekanlar oluşturabilmek için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz…

Firmamız genç, dinamik ve branşında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla; tasarım kademesin den başlayıp sıra ile proje, satış, üretim, lojistik, sevkiyat, montaj ve teknik servis kadrosuyla sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun  oturma grupları, köşe takımları üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

Vizyonumuz, ürünlerimizle ülkemizde tercih edilen ilk 5 markadan birisi olmaktır.

 

İdris CAN

Yönetim Kurulu Başkanı